Spuštění webu aneb o čem to tu vůbec bude

Vítám Vás na svém webu!

Dostali jste se na stránky člověka, který rád kombinuje svůj zájem o fotografii se zájmem o vojenskou techniku, tu pozemní zvláště. Do budoucna zde budu prezentovat především své fotografie z návštěv různých veřejných akcí s touto tématikou, jako jsou Tankové dny ve Vojenském technickém muzeu v Lešanech, veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET či z návštěv samotných vojenských muzeí.

Mám však ambici čas od času také zveřejňovat krátké tématické články o konkrétní technice, kterou budete moci na mých fotkách vidět.

A jakkoliv název webu napovídá, že zveřejňovaný materiál se bude týkat pouze tankové techniky, opak je pravdou. Dojde i na ostatní druhy vojenské techniky a to nejen té pozemní.

Zpočátku se budou objevovat především starší fotogalerie, protože za minulá léta mám velké množství materiálu, který jsem tu a tam zveřejňoval po internetu, ale nikdy uceleně na jednom místě, jako tomu bude na této stránce.

Budu také rád za každou zpětnou vazbu. Každý článek či galerii bude možné okomentovat. Zároveň jsem ke stránkám zřídil instagramový, facebookový a twitter účet (odkazy najdete vždy i na úvodní stránce), takže o novinkách na webu se budete moci dozvědět i prostřednictvím těchto sociálních sítí.

Tento post berte jen jako úvod ke spuštění webu, první galerii ale zveřejním v nejbližších dnech. Snad se Vám tu zalíbí a budete se sem rádi vracet:)

Adam

T-72M1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *